Fundacja motoryzacja Dzieciom

Nasza Historia

Fundacja Motoryzacja Dzieciom powstała w wyniku przekształcenia działającego od 2010 roku Stowarzyszenia Motocykliści Dzieciom. Od początku skupiamy się na niesieniu radości dzieciom, które mimo młodego wieku mają jej bardzo niewiele. Organizując motoryzacyjne eventy dla dzieci z domów dziecka, ciężko chorych czy też niepełnosprawnych, przywozimy im uśmiechy i oderwanie od codzienności.
Pokazujemy maluchom nasze motoryzacyjne pasje, prezentujemy pojazdy którymi się poruszamy, organizujemy odwiedziny specjalnych gości z motoryzacyjnego świata oraz spełniamy ich napędzane benzyną marzenia. 

Dzieciństwo jest pasmem mniej lub bardziej spełnionych marzeń. Niejednokrotnie myśląc o nim myślimy co nas ominęło lub co byśmy zmienili. Dorośli mają realny wpływ na szczęśliwe dzieciństwo. Dając uśmiech dziecku dajemy mu wspomnienia, cele, pasje może nawet na całe życie.

Nasza działalność opiera się na spełnianiu marzeń naszych podopiecznych w zakresie motoryzacji. Organizujemy wydarzenia motoryzacyjne w domach dziecka, przedszkolach, dla dzieci niepełnosprawnych, w szpitalach, placówkach opiekuńczych i wielu innych.

Przed nami kolejne 1000 uśmiechów, dołącz do naszych partnerów !

Odtwórz wideo
slider-4.jpeg

To tylko przykład naszych działań

Zobacz więcej na naszym Facebooku !

Nasza Galeria

Bo w Życiu najpiękniejsze są wspomnienia

Skontaktuj się z nami:

Telefon: +48-505-129-849
Email: kontakt@motoryzacja-dzieciom.pl
Marcin Ołtarzewski
Prezes/Fundator

Skontaktuj się z nami:

Telefon: +48-501-305-691
Email: kontakt@motoryzacja-dzieciom.pl
Marek Stawski
Członek Rady Fundacji

© Fundacja Motoryzacja Dzieciom. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.